Національна рада перевірить дільність роменського провайдера ТРК КТ «Ідеал»

12.05.2016

Рішення про призначення позапланової перевірки ТРК КТ «Ідеал» у формі ПП, м. Ромни Сумської обл., ухвалено регулятором 12 травня. Причиною стало звернення Служби безпеки України у Сумській області.

Службою безпеки України у Сумській області поінформовано Національну раду про ретрансляцію ТРК КТ «Ідеал» у формі ПП, м. Ромни Сумської області, програм, що не входять до Переліку іноземних програм, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і законодавства України.

За результатами моніторингів, здійснених 28 і 30 березня цього року, зафіксовано ознаки порушення чинного законодавства та умов ліцензії. Зокрема, програми універсальної програмної послуги ретранслюються не в повному обсязі; ретранслюються програми, що не входять до Переліку іноземних програм, порушено загальну концепцію добору програм для ретрансляції: ретранслюються не всі програми, передбачені ліцензією; а також ретранслюються програми без дозволу Національної ради.

З метою перевірки дотримання ліцензіатом Національної ради законодавства і умов ліцензії йому призначено позапланову перевірку.