Національна рада перервала засідання і продовжить його завтра об 11 годині

02.03.2017

Національна рада зробила перерву у своєму засіданні через розгляд заяви ТОВ «Телерадіокомпанія «Дивосвіт» (позивні «Вести.Радио») про продовження терміну дії ліцензії на мовлення у Києві.

Цього тижня компанії було доставлено запрошення на розгляд зазначеного питання на засіданні Національної ради 3 березня, але працівники мовника відмовилися його отримувати, пославшись на те, що пан Кугут Д.Г., який  відповідно до ліцензійних документів є директором ТОВ «Телерадіокомпанія «Дивосвіт», не працює в компанії. Національна рада перевірила ці дані в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадян і з’ясувала, що в реєстрі є  відповідні відомості. Тому регулятор розгляне це питання на засіданні 3 березня.

Як повідомлялося раніше, 24 лютого Франківський районний суд міста Львова розглянув заяву Національної ради про скасування забезпечення позову у судовій справі за позовом громадянки Бондаревої Надії Василівни до компанії «Дивосвіт», яка була винесена суддею В. Масендичем 15 лютого, й задовольнив її. 

Водночас у цьому документі було зазначено, що апеляційна скарга на цю ухвалу може бути подана до Апеляційного суду Львівської області через Франківський районний суд міста Львова протягом п’яти днів із дня її проголошення. Суддя В. Масендич підписав  цю ухвалу з такою припискою: «Ухвала не набула законної сили. Оригінал знаходиться в матеріалах справи…». Тому регуляторний орган, який дотримується правових норм, переніс розгляд питання про продовження ліцензії Телерадіокомпанії «Дивосвіт» на відповідну дату – 3 березня 2017 року.

«Телерадіокомпанія «Дивосвіт» у різний час отримала чотири санкції «оголошення попередження», які не скасовані у визначеному законодавством порядку, або відповідними судовими рішеннями.