Національна рада оштрафувала телеканал «Пектораль»

14.12.2017

Регуляторний орган у сфері телерадіомовлення під час свого засідання 14 грудня застосував санкцію «накладання штрафу» до ТОВ ТРК «Пектораль», м. Покров Дніпропетровської обл. (логотип «емблема «Пектораль»).

15 червня ц.р. було проведено перевірку ТРК «Пектораль», під час якої зафіксовано порушення частини сьомої статті 27 та пункту а) частини першої статті 59 Закону України «Про телебачення і радіомовлення», оскільки телеканал не здійснює мовлення на 23 ТВК у м. Покрові Дніпропетровської обл. за програмною концепцією 6 год./добу. Замість неї у часові проміжки, не передбачені ліцензією, мовить ТОВ «Гравіс-Кіно», м. Київ, з логотипом «2+2», що є порушеннями частини п’ятої статті 43 і частин першої та третьої статті 46 зазначеного закону. Телеканалу було оголошено попередження і зобов’язано протягом місяця увідповіднити свою діяльність вимогам чинного законодавства.

У зв’язку із закінченням терміну дії ліцензії 14 листопада було проведено планову перевірку компанії, яка виявила, що ліцензіат не усунув порушення, що є підставою для накладання штрафу згідно з частиною дев’ятою статті 72 Закону України «Про телебачення і радіомовлення».

Національна рада визнала порушення ТРК «Пектораль» чинного законодавства та ухвалила стягнути штраф у розмірі 5% від ліцензійного збору, що становить 333,68 грн. Мовник повинен у тридцятиденний термін сплатити штраф та привести свою діяльність у відповідність до умов законодавства.