Національна рада оголосить конкурс на вільні радіочастоти

08.12.2016

НАЦІОНАЛЬНА РАДА 8 ГРУДНЯ УХВАЛИЛА РІШЕННЯ ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ КОНКУРСНИХ УМОВ ТА ОГОЛОШЕННЯ КОНКУРСУ НА МОВЛЕННЯ З ВИКОРИСТАННЯМ 16 ВІЛЬНИХ РАДІОКАНАЛІВ В 11 ОБЛАСТЯХ УКРАЇНИ. ВІДПОВІДНЕ ОГОЛОШЕННЯ НЕЗАБАРОМ БУДЕ ОПУБЛІКОВАНЕ В ГАЗЕТІ «ГОЛОС УКРАЇНИ».

Національна рада 8 грудня ухвалила рішення про затвердження конкурсних умов та оголошення конкурсу на мовлення з використанням 16 вільних радіоканалів в 11 областях України. Відповідне оголошення незабаром буде опубліковане в газеті «Голос України».

 На конкурс виставлені частоти з обсягом мовлення 24 години на добу в Підгайцях Волинської області, Нікополі і Павлограді Дніпропетровської області, Бердянську і Мелітополі Запорізької області, Білій Церкві Київської області, Вознесенську Миколаївської області, Лубнах Полтавської області, Жашкові та Умані Черкаської області, Прилуках Чернігівської області, а також в обласних центрах: Кропивницькому, Миколаєві, Полтаві, Сумах і Хмельницькому.

 Конкурсними умовами передбачено ведення програм і передач, а також трансляція музичних творів винятково українською мовою, формат мовлення – музичний. Голова Національної ради Юрій Артеменко наголосив, що протягом усього терміну дії ліцензії мовлення має здійснюватися без зміни програмної концепції. Крім того, забороняється ретрансляція програм інших мовників і використання позивних інших мовників.

 Заяви на участь у конкурсі прийматимуться із 13 січня 2017 року.

 Граничний термін подачі заяв – 13 лютого 2017 року.

 Граничний термін підбиття підсумків конкурсу – 14 квітня 2017 року.