Національна рада оголосить конкурс на цифрове мовлення

19.09.2011

14 квітня 2011 року на урядовому сайті оприлюднено Постанову Кабінету Міністрів України від 13 квітня 2011 р. № 412 «Про Затвердження Методики розрахунків розмірів ліцензійного збору за видачу або продовження строку дії ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги, визначення розміру плати за переоформлення ліцензії та видачу дубліката ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги».

У зв’язку із затвердженням Методики Національна рада проведе засідання, під час якого буде оголошено конкурс на мовлення в загальнонаціональній цифровій мережі в стандарті DVB-T2 (MPEG-4) у складі цифрових загальнонаціональних каналів мовлення МХ-1, МХ-2, МХ-3, МХ-5.

Офіційне оголошення про конкурс буде оприлюднено в засобах масової інформації. Від дня офіційного оголошення конкурсу має пройти не менше ніж 60 днів до підбиття його підсумків.

Телерадіоорганізації зможуть подавати заяви до Національної ради на участь у конкурсі на отримання ліцензій у 28 програмах для загальнонаціонального мовлення і 4 програмах для мовлення регіонального.