Національна рада оголосила новий конкурс на мовлення

14.06.2012

СЬОГОДНІ, 14 ЧЕРВНЯ 2012 РОКУ, В ГАЗЕТІ «ГОЛОС УКРАЇНИ» ОПУБЛІКОВАНО ОГОЛОШЕННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ РАДИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ НОВОГО КОНКУРСУ НА ОТРИМАННЯ ЛІЦЕНЗІЙ НА МОВЛЕННЯ З ВИКОРИСТАННЯМ ВІЛЬНИХ ТЕЛЕРАДІОКАНАЛІВ. ВІДПОВІДНЕ РІШЕННЯ РЕГУЛЯТОР УХВАЛИВ НА СВОЄМУ ЗАСІДАННІ 6 ЧЕРВНЯ 2012 РОКУ.

Сьогодні, 14 червня 2012 року, в газеті «Голос України» опубліковано оголошення Національної ради з питань телебачення і радіомовлення про проведення нового конкурсу на отримання ліцензій на мовлення з використанням вільних телерадіоканалів. Відповідне рішення регулятор ухвалив на своєму засіданні 6 червня 2012 року.

На конкурс виставлені відрізки мовлення на 8 телевізійних каналах в АР Крим, Дніпропетровській, Донецькій, Сумській, Черкаській та Чернігівській областях. Щодо радіомовлення, то на конкурс запропоновано 98 радіочастот в АР Крим, Вінницькій, Волинській, Дніпропетровській, Донецькій, Житомирській, Закарпатській, Івано-Франківській, Київській, Кіровоградській, Луганській, Львівській, Миколаївській, Одеській, Полтавській, Рівненській, Сумській, Тернопільській, Харківській, Херсонській, Черкаській, Чернівецькій та Чернігівській областях.

Загальна характеристика каналів, що включені до конкурсного пакету: 27 телерадіоканалів – рішення Національної ради про оголошення повторного конкурсу; 12 телерадіоканалів – мовники відмовилися від використання або не подали заяви на продовження ліцензії; 70 радіоканалів – надійшли висновки УДЦР щодо можливості та умов використання нових частотних присвоєнь.

Заяви від телерадіоорганізацій на участь у конкурсі будуть прийматися Національною радою з 16 липня 2012 року. Граничний термін подачі заяв – 14 серпня 2012 року до 18:00. Граничний термін підбиття підсумків конкурсу – 13 жовтня 2012 року.