Національна рада не продовжила ліцензію телеканалу «ВСІ НОВИНИ», який мовив у цифровому мультиплексі МХ-5

30.10.2019

На засіданні 30 жовтня регуляторний орган відмовив у продовженні терміну дії ліцензії ТОВ «Медіамережі» (логотип «ВСІ НОВИНИ»), м. Київ, оскільки компанія не подала вчасно відповідних документів.

 Національна рада може ухвалювати таке рішення згідно з пунктами «а», «б» частини сьомої статті 33 Закону України «Про телебачення і радіомовлення». Ця норма передбачає  можливість непродовження ліцензії мовнику в разі, якщо він  не подав у визначені терміни  відповідної заяви, а також якщо упродовж дії ліцензії він порушував її умови та вимоги чинного законодавства. Ці порушення повинні бути підтверджені рішеннями та санкціями Національної ради, не скасованими у визначеному законодавством порядку або відповідними судовими рішеннями.

ТОВ «Медіамережі» подало заяву на продовження строку дії ліцензії на мовлення із запізненням на 173 дні,  також до мовника рішеннями Національної ради від  29.08.2018  та 28.03.2019 було застосовано санкції «оголошення попередження». Ці  рішення не скасовані в судовому порядку, а тому є чинними.

Отже, керуючись статями 23, 24, 33 Закону України «Про телебачення і радіомовлення» та статтями 14, 17, 18, 19, 24 Закону України «Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення», на підставі пунктів «а», «б» частини сьомої статті 33 Закону України «Про телебачення і радіомовлення», Національна рада відмовила телеканалу «ВСІ НОВИНИ»  у продовженні строку дії ліцензії на мовлення.