Національна рада не переоформила ліцензію «УЦТМ»

24.10.2011

На засіданні 21 вересня ц.р. Національна рада серед інших розглянула заяву ТОВ «Українська цифрова телемережа», м. Київ, щодо переоформлення ліцензії провайдера програмної послуги і ухвалила рішення відкласти розгляд питання до вирішення справи по суті в судових інстанціях.

ТОВ «УЦТМ», провайдер програмної послуги багатоканальної телемережі МХ-4, звернулося до Національної ради із заявою про переоформлення ліцензії у зв’язку зі збільшенням кількості операторів телекомунікацій, визначенням місцезнаходження передавачів, зміною переліку телевізійних каналів, що входять до складу багатоканальної телемережі МХ-4, директора та фактичної адреси.
Оскільки нині в Окружному адміністративному суді м. Києва триває розгляд справи за позовом Національної ради до ТОВ «УЦТМ», м. Київ, про анулювання ліцензії провайдера програмної послуги, регуляторний орган ухвалив відкласти розгляд цього питання.

Під час брифінгу, що відбувся по закінченні засідання, член Національної ради, доповідач з цього питання Микола Фартушний роз’яснив ситуацію таким чином: «Найбільш конкретною зміною, яку можна було вносити, – це зміна керівництва, якби не рішення про анулювання ліцензії, яке ми ухвалили, і звернулися до суду». Інші змін, які відповідно до заяви компанії треба було внести до ліцензії, є нині просто нелогічними, зауважив він.

«Коли компанія не веде діяльності, не має змоги реалізувати ті свої зобов’язання, які свого часу були вписані в ліцензію, то всі зміни стосовно переліку операторів, передавачів і т.д. не мають сенсу. Розглядати їх можна, але це безсенсово», – сказав Микола Фартушний. Він уточнив: «Якщо буде судом ухвалено рішення щодо анулювання ліцензії, то на цьому треба поставити крапку. Якщо буде інше рішення, будемо говорити по-іншому».