Національна рада наклала штрафи на 60 ліцензіатів за порушення вимог законодавства щодо розкриття структури власності

01.06.2017

1 червня Національна рада застосувала до шістдесяти ліцензіатів штрафну санкцію через порушення вимог законодавства щодо подання до регуляторного органу інформації про структуру власності.

Частина четверта статті 12 Закону України «Про телебачення і радіомовлення» встановлює необхідність для суб’єктів інформаційної діяльності у сфері телебачення і радіомовлення щороку подавати Національній раді інформацію про структуру власності. Порядок подання цієї інформації було затверджено окремим рішенням регуляторного органу, згідно з яким такі відомості подаються до 31 березня.

Закон також передбачає, що за неподання, несвоєчасне подання інформації про структуру власності або подання інформації, що не відповідає дійсності застосовується штрафна санкція. Розмір штрафу визначено частиною десятою статті 72 Закону України «Про телебачення і радіомовлення» – 5% загальної суми ліцензійного збору за всіма ліцензіями, власниками яких є порушник.

Серед тих компаній, на яких сьогодні було накладено штраф, найменша його сума становила 0,09 грн., найбільша – 32705 грн.