Національна рада наклала штраф на низку телерадіоорганізацій за порушення вимог законодавства щодо подання інформації про структуру власності

07.07.2016

7 липня регуляторний орган розглянув низку питань про накладення штрафу на телерадіоорганізації та провайдерів програмної послуги через недотримання ними вимог законодавства щодо подання інформації про структуру власності. Санкцію застосовано до 16 ліцензіатів Національної ради.

Відповідно до частини другої статті 59 і частини дев’ятої статті 40 Закону України «Про телебачення і радіомовлення» зазначена інформація за попередній (звітний) рік діяльності мала бути подана телерадіоорганізаціями та провайдерами програмної послуги до регуляторного органу до 31 березня цього року.

За порушення вимог щодо неподання чи несвоєчасного подання інформації про структуру власності або подання інформації, що не відповідає дійсності, законом передбачено застосування штрафної санкції у розмірі 5% загальної суми ліцензійного збору за всіма ліцензіями, власниками яких є порушник.

Компанії повинні сплачувати штраф відповідно до реквізитів, зазначених у рішеннях.

Слід зазначити, що регуляторний орган не застосовував цієї санкції до тих ліцензіатів, які розміщуються на окупованих територіях Донецької і Луганської областей.

Із переліком ліцензіатів, на яких рішеннями Національної ради накладено штраф, можна ознайомитися за посиланням.