Національна рада нагадує: до кінця березня друковані медіа мають зареєструватися

23.01.2024

Регуляторний орган звертає увагу суб’єктів у сфері друкованих медіа, які планують і надалі провадити свою діяльність, на необхідність до 31 березня 2024 року пройти процедуру реєстрації в Національній раді відповідно до пункту 21 Прикінцевих та перехідних положень Закону України “Про медіа”.

У мирний час реєстрація для друкованих медіа є добровільною. Однак під час воєнного стану відповідно до частини третьої статті 124 Закону України «Про медіа» таку процедуру для друкованих медіа визначено обов’язковою.

Друковані медіа, які провадять свою діяльність на підставі отриманих свого часу у Міністерстві юстиції свідоцтв про реєстрацію, повинні наново зареєструватися в Національній раді упродовж року із дня набуття чинності Законом України «Про медіа» з дотриманням вимог статті 63 Закону. Така реєстрація є безкоштовною.

Після спливу зазначеного строку видані раніше свідоцтва про реєстрацію друкованих ЗМІ будуть анульовані, а реєстрація відбуватиметься зі сплатою реєстраційного збору.

Дізнатися про те, як пройти процес реєстрації, можна за посиланням.

Також уся необхідна інформація міститься на вебсайті Національної ради в розділі «Учасникам ринку» – Як зареєструвати суб’єкта у сфері медіа.

Інформація щодо подання контрольних примірників видань.