Національна рада ініціює серію медіатренінгів для регіональних мовників

18.06.2020

Це наступний етап проєкту «Media Change Ukraine» – тепер, окрім обміну контентом, учасникам пропонують обмін досвідом. Національна рада ініціює серію безкоштовних медіатренінгів, що проходитимуть в онлайн-режимі для представників регіональних медіа. Серед тем – стандарти новинної журналістики, специфіка управління регіональними мовниками, виробництво програм, робота із соцмережами та розвиток діджитал-платформ. Про це під час засідання  повідомив член Національної ради Максим Онопрієнко.

Сьогодні учасниками бази «Media Change Ukraine» стали понад 120 телеканалів зі всієї України. Кожен із них наповнив ефір якісним і цікавим контентом. Оскільки карантин продовжено до 31 липня і немає впевненості, що в цей термін він завершиться, платформа працюватиме без змін до остаточного завершення карантину, наголосив Максим Онопрієнко. Він запросив нові компанії долучатися до бази, а також поповнювати її новими програмами.

 Запропонована ініціатива Національної ради передбачає проведення онлайн-семінарів щодо розвитку регіональних медіа, якісного й ефективного використання їх творчого і технічного ресурсу, покращення закупок, розвитку діджитал-платформ. Вебінари проводитимуть профільні фахівці з великим досвідом роботи в медіа, зокрема і в регіональних. Участь  безкоштовна. 

«Дуже сподіваюсь, що в такий непростий період ця наша з колегами ініціатива допоможе мовникам діяти, розвиватись і бути корисним насамперед для свого глядача», – сказав Максим Онопрієнко. ​

Голова Національної ради Ольга Герасим’юк наголосила, що така праця із ринком, з інформаційним середовищем є однією з найважливіших частин роботи регулятора. «Вона дасть змогу підвищити і освітній рівень, і дати апдейти до нових знань. Це дуже важлива історія, і ми всі при нагоді будемо брати участь у цій роботі… Рідкісна можливість, напевне, якою треба скористатися для блага свого мовника і свого глядача​», – висловилася вона.

Для реалізації цього етапу «Media Change Ukraine» будуть залучені представники Національної ради в регіонах. Мовникам буде розіслано докладну інформацію про теми вебінарів. Також подробиці та форма для реєстрації незабаром будуть опубліковані на нашому сайті.