Національна рада інформує про порядок роботи під час карантину

27.03.2020

У зв’язку з продовженням терміну карантинних заходів до 24 квітня повідомляємо про порядок роботи Національної ради.

Національна рада допускає можливість проведення засідань у період карантину, але утримається від розгляду питань, які потребують обов’язкової присутності ліцензіатів (заявників).

Більшість працівників апарату Національної ради переведено на дистанційну роботу, у офісі перебувають спеціалісти, які вносять документи до системи електронного документообігу та опрацьовують вхідну/вихідну кореспонденцію.

Вхідні документи приймаються у паперовому та електронному вигляді щоденно. Підписання вихідних документів відбувається тричі на тиждень. Видача бланків ліцензій Національної ради суб’єктам інформаційної діяльності здійснюється щочетверга з 10:30 до 15:00.

Моніторинговий центр працює у штатному режимі, розшифрування і обробка даних ведеться працівниками апарату дистанційно.

У зв’язку із запровадженням карантину існує загроза неможливості виконання мовниками програмних концепцій, передбаченими ліцензіями. Національна рада усвідомлює, що в ці складні часи необхідно виробити позицію, яка мінімізує негативні наслідки для мовників і разом з тим забезпечить дотримання інтересів держави і суспільства. З огляду на зазначене вище у разі нагальної потреби і реальної неможливості виконувати програмну концепцію у зв’язку з веденням карантинних заходів, просимо мовників повідомляти про це Національну раду листами із зазначенням причин таких змін та надавати підтвердження викладених у такому зверненні обставин. Ці листи будуть враховуватися Національною радою під час підготовки відповідних рішень. Слід зауважити, що зміни в програмній концепції не можуть порушувати принципи дотримання мовниками вимог щодо інформаційної безпеки. Національна рада здійснює постійний моніторинг телерадіопростору і неухильно стежить за дотриманням вимог законодавства, які стосуються інформаційної безпеки держави.

Бажаємо всім здоров’я та розсудливості! Тримаймося!