Національна рада дозволила радіостанції «Арта плюс» тимчасово мовити у Бахмуті Донецької області

20.07.2016

ДОЗВІЛ ВИДАНО НА ПІДСТАВІ ВИСНОВКІВ ЩОДО МОЖЛИВОСТІ ВИКОРИСТАННЯ РАДІОЧАСТОТИ 88,4 МГЦ З ПОТУЖНІСТЮ ПЕРЕДАВАЧА 0,1 КВТ, ЩО БУЛИ ПЕРЕДАНІ РЕГУЛЯТОРНОМУ ОРГАНОВІ ДП «УКРАЇНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ЦЕНТР РАДІОЧАСТОТ» ТА ІНФОРМАЦІЇ МІНІСТЕРСТВА ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ.

Регуляторний орган на черговому засіданні 20 липня вніс зміни до додаткадо рішення Національної ради від 18.12.2014 № 1458 «Про мовлення телерадіоорганізацій на території проведення антитерористичної операції», надавши дозвіл тимчасово мовити на частоті 88,4 МГц у Бахмуті Донецької області радіостанції «Арта плюс», м. Ізюм Харківської області.

Дозвіл видано на підставі висновків щодо можливості використання радіочастоти 88,4 МГц з потужністю передавача 0,1 кВт, що були передані регуляторному органові ДП «Український державний центр радіочастот» та інформації Міністерства інформаційної політики України.

Відтепер додаток із переліком дозволів на тимчасове мовлення в зоні АТО налічує 10 телерадіоорганізацій, які ведуть мовлення на понад 50 частотах у населених пунктах Луганської і Донецької областей.