Національна рада доповнила перелік іноземних програм, що дозволені до ретрансляції в кабельних мережах України без обмежень

19.09.2011

Фахівці Національної ради здійснили моніторинги та проаналізували зміст іноземних програм, щодо яких надійшли звернення від компанії Discovery Communications Europe Limited (Велика Британія) та ТОВ „Компанія „Сонар”. Їхні висновки були позитивними.

Отже, до переліку програм, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і ретрансляція яких не обмежується згідно з ч. 1 ст. 42 Закону України „Про телебачення і радіомовлення” додалися:
1. Розважальний телевізійний канал сімейства Discovery „TLC” (Велика Британія), що спрямований на жіночу аудиторію. Це передачі про моду і стиль життя, кулінарію, виховання дітей, подорожі, весілля тощо. Мова ведення програм – англійська та російська. Обсяг мовлення 24 години.
2. Російський розважальний телеканал „Соmedy TV” („Комеди ТВ”). Більшу частину цієї програми складають гумористичні передачі та концерти, художні фільми, серіали. Мова програм – російська. Обсяг мовлення 24 години.

Програми з обмеженим доступом на обох каналах відсутні, реклами не зафіксовано.