Національна рада через відсутність мовлення призначила позапланові перевірки трьом супутниковим телекомпаніям – «A ONE», «Репетитор ТБ» і «Farmer&Agro TV»

19.01.2018

Регуляторний орган на засіданні 18 січня призначив позапланові перевірки  ТОВ «Реал естейт ТВ», м. Київ (супутникове телебачення, логотип «A ONE» (комбіноване)), ТОВ «Євромедіа Україна», м. Київ (супутникове телебачення, «Репетитор ТБ» і «Farmer&Agro TV»).

Компанії «Реал естейт ТВ» перевірку призначено повторно через недотримання вимог частини сьомої статті 27 і пункту а) частини першої статті 59 Закону України «Про телебачення і радіомовлення». У жовтні 2017 року мовник уже отримував санкцію «оголошення попередження» за таке порушення. Тоді його було зобов’язано упродовж місяця привести свою діяльність у відповідність до вимог законодавства. Моніторинг, проведений Національною радою 10 грудня 2017 року, знову зафіксував, що «A ONE» не мовить.

ТОВ «Євромедіа Україна» призначено одразу дві позапланові перевірки – за ліцензіями на супутникове мовлення телеканалів «Репетитор ТБ» і «Farmer&Agro TV» – з однакових підстав. Моніторингом регуляторного органу від 10 грудня 2017 року зафіксовано, що канали не ведуть мовлення. Це є ознакою порушення умов ліцензії та  зазначених вище законодавчих вимог.