«Наше радіо» з 1 жовтня відновило мовлення на повну потужність у Херсоні

01.10.2016

З 1 жовтня передавач ПАТ «Наше радіо», що забезпечує мовлення компанії в Херсоні на частоті 106,2 МГц,  працює на повну потужність. Про це Національну раду повідомив ліцензіат.

За результатами аналізу дотримання телерадіоорганізаціями умов ліцензій у частині потужностей використовуваних передавачів, проведеного робочою групою з розвитку мовлення в Херсонській області та на територію Автономної Республіки Крим, з’ясувалося, що програми «Нашого радіо» транслювалися з потужністю передавача 0,5 кВт. Однак умовами ліцензії компанії визначена потужність РЕЗ 1 кВт. 

Причиною цього стали перебої в електропостачанні Херсонської області, пояснила компанія. Вони були пов’язані з підривом опор на лінії Каховка – Титан і могли вивести з ладу передавач, якщо б він працював на повну потужність, йдеться в листі ліцензіата. На цей час усі проблеми усунені, тож з 1 жовтня компанія відновила мовлення на повну потужність.

Таким чином, реалізовано ще один крок Стратегії розвитку телерадіомовлення в Херсонській області, розшириться територія охоплення сигналом мовника і покращиться його якість, а також значно більша кількість населення краю зможуть слухати програми «Нашого радіо».