«Народний вибір» – новий проект компанії «Відікон»

07.08.2012

Сумська телерадіокомпанія «Відікон» напередодні парламентських виборів запропонувала глядачам новий творчий проект «Народний вибір». До його реалізації залучено юнаків і дівчат старших за 18 років та виборців інших вікових категорій, яким не байдуже, хто буде представляти інтереси жителів того чи іншого округу області в новому складі Верховної Ради України.

Нині на адресу телерадіокомпанії систематично надходять SMS-повідомлення від телеглядачів і радіослухачів із конкретними пропозиціями стосовно майбутніх претендентів до народного Парламенту, які, на їхню думку, заслуговують право бути обраними до найвищого законодавчого органу країни.

У підсумку на основі зібраної інформації в ефірі телеканалу «Відікон» та його ефірної радіостанції «Діва радіо», яка виходить на частоті 107,0 МГц, постійно озвучуються рейтинги потенційних кандидатів-мажоритарників. В ефірному списку «Народного вибору» – знані й відомі своїми досягненнями в області та за її межами представники підприємств, навчальних закладів, органів місцевої державної влади, бізнесу, громадських та політичних організацій.