Нарешті компанії, що переоформляли та продовжували терміни дії ліцензій, зможуть отримати ліцензійні документи

19.09.2011

Національна рада на сьогоднішньому засіданні ухвалила два рішення про нарахування ліцензійного збору за переоформлення ліцензій на мовлення і провайдера програмної послуги та нарахування ліцензійного збору за видачу, продовження ліцензій, згідно з ухваленими раніше рішеннями.

Ці ухвали стосуються багатьох компаній, щодо яких упродовж останнього часу (з 19 січня 2011 року) ухвалювалися рішення, але через відсутність Методики нарахування ліцензійних зборів не нараховувався ліцензійний збір. Відповідно, мовники і провайдери програмної послуги не могли отримати ліцензій чи додатків до ліцензій.

Тепер, із затвердженням та офіційним оприлюдненням Методики, велика частина (майже третина, як уточнили під час брифінгу члени Національної ради) ліцензіатів, щодо яких ухвалювалися рішення, отримають рахунки на сплату ліцензійного збору.

Це означає, що і Національна рада виконає свої зобов’язання перед державою, оскільки до Державного бюджету будуть перераховуватися відповідні кошти, і телерадіоорганізації та провайдери програмної послуги будуть повністю діяти у правовому полі, маючи у своєму розпорядженні необхідні ліцензійні документи.

Таким чином Національна рада планує за 2-3 засідання закрити всі подібні рішення і надати компаніям відповідні рахунки.