Наприкінці 2013 року дві телерадіокомпанії Вінниччини святкують 20-річний ювілей

11.11.2013

У листопаді 1993 року в обласному центрі було засновано Міське комунальне підприємство ІТА «ВІТА». За 20 років компанією пройдено довгий шлях від невеликої комунальної студії до знаної в місті та області телеорганізації, глядацька аудиторія якої нараховує понад 1 млн. подолян. Глядачі звикли довіряти інформаційним програмам 23-го каналу, серед яких базовими є щоденні випуски новин «День за днем». Популярними стали зустрічі у прямому ефірі компанії з творчими особистостями, політиками, посадовцями. ІТА «ВІТА» чимало уваги приділяє програмам для дітей і юнацтва.

Високий професійний рівень програм і передач телекомпанії підтверджуються схвальною оцінкою колег і журі найрізноманітніших фестивалів і конкурсів. Свого часу переможцями Міжнародного дитячого, молодіжного фестивалю аудіовізуальних мистецтв «Кришталеві джерела» стали такі програми, як «Бон-клуб», «На подіум», «Новорічні привітання».

У різні роки на каналі «ВІТА» працювали знані в краї журналісти й телеменеджери: Михайло Корнієнко, Тетяна Гречанівська, Ігор Шуров, Олександр Абрамчук, Юрій Гайсановський та багато інших.

У ці ж листопадові дні святкує своє 20-річчя і компанія-провайдер програмної послуги з міста Ямполя «Світоч». Одна з перших кабельних компаній, що з’явилися у Вінницькій області, й надалі успішно працює і розвивається в інформаційному полі регіону. Упродовж цих років її незмінним керманичем є досвідчений фахівець Станіслав Загородній.


Національна рада вітає ювілярів і зичить їм нових здобутків і перемог.