Набув чинності порядок подання телерадіоорганізаціями та провайдерами інформації про структуру власності

12.03.2016

ПОРЯДОК ВИЗНАЧАЄ ПРОЦЕДУРУ ПОДАННЯ ТЕЛЕРАДІООРГАНІЗАЦІЯМИ ТА ПРОВАЙДЕРАМИ НАЦІОНАЛЬНІЙ РАДІ ІНФОРМАЦІЇ ПРО СТРУКТУРУ ВЛАСНОСТІ ТА ЗДІЙСНЕННЯ РЕГУЛЯТОРОМ КОНТРОЛЮ ЗА ДОТРИМАННЯМ СУБ’ЄКТАМИ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ВИМОГ ЩОДО РОЗКРИТТЯ ІНФОРМАЦІЇ ПРО СТРУКТУРУ ВЛАСНОСТІ ВІДПОВІДНО ДО ЗАКОНУ УКРАЇНИ «ПРО ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ».

11 березня в бюлетені «Офіційний вісник України» опубліковано Порядок подання телерадіоорганізаціями та провайдерами програмної послуги інформації про структуру власності та відповідні форми документів. Таким чином, регуляторний акт Національної ради набув чинності.

Документ було затверджено рішенням Національної ради від 21 січня 2016 року № 2 і зареєстровано в Міністерстві юстиції 17 лютого 2016 року за № 251/28381.

Порядок визначає процедуру подання телерадіоорганізаціями та провайдерами Національній раді інформації про структуру власності та здійснення регулятором контролю за дотриманням суб’єктами інформаційної діяльності вимог щодо розкриття інформації про структуру власності відповідно до Закону України «Про телебачення і радіомовлення».

Проект регуляторного акта було розроблено за допомогою експертів Ради Європи на виконання Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення прозорості власності засобів масової інформації та реалізації принципів держаної політики у сфері телебачення і радіомовлення» і винесено на громадське обговорення наприкінці листопада 2015 року.