На звернення Національної ради Держкіно заборонило серіал «Ладога»

29.04.2016

За результатами розгляду звернення Національної ради Державне агентство України з питань кіно заборонило серіал «Ладога» для телевізійного показу на території України відповідно до Закону України «Про кінематографію».

24 березня Національна рада розглянула результати позапланової перевірки ТРК «Студія «1+1» у формі ТОВ, м. Київ, за скаргами громадян М. Ковбика і В. Дацуна щодо трансляції фільмів «Новорічний рейс» і «Ладога». Регулятор взяв до відома результати перевірки і звернувся до Держкіно для вжиття заходів відповідного реагування.

Запис трансляції телеканалом «Студія 1+1» телесеріалу «Ладога» (Росія, 2013, 1 сезон) було передано на розгляд Експертної комісії з питань розповсюдження і демонстрування фільмів, яка ухвалила рішення про заборону серіалу для телевізійного показу на території України.

Нагадаємо, Національна рада також зверталася до Держкіно стосовно трансляцій на телеканалі «ICTV» телесеріалу «Сын отца народов» («Син батька народів») і фільму «Диверсант – 2. Кінець війни», на телеканалі «Україна» серіалів «Жінка-зима», «Квіти від Лізи», «Школа проживання», на телеканалі «Інтер» фільмі «Верни мою любовь», «Ветреная женщина», «Я буду ждать тебя всегда».