На зустрічі з головою Меджлісу члени Національної ради анонсували новий конкурс на частоти у Херсонській області

12.05.2016

11 травня в рамках міжвідомчої робочої групи з розвитку телерадіомовлення в південних районах Херсонської області, на територію тимчасово окупованої Автономної Республіки Крим та м. Севастополя відбулася зустріч членів Національної ради з головою Меджлісу кримськотатарського народу Рефатом Чубаровим і представником ТОВ «Атлант-СВ» Шевкетом Меметовим.

 Учасники наради обговорили питання розвитку мовлення в південних регіонах країни, які є пріоритетними для регуляторного органу. Також сторони погодили входження представника Меджлісу до складу зазначеної робочої групи.

 Під час зустрічі йшлося про конкретні кроки, зроблені з метою забезпечення мовлення українських радіостанцій на території Херсонщини. Присутній на нараді генеральний директор Українського державного центру радіочастот Володимир Корсун повідомив, що вже здійснено прорахунок нових п’яти радіочастот у населених пунктах Херсонської області і невдовзі будуть надані висновки. Дві частоти прораховано м. Генічеську, дві – у с. Василівці й одну у смт Новотроїцькому. Члени Національної ради підтвердили, що на найближчому засіданні буде оголошено конкурс, на які буде виставлено зазначені радіочастоти.

 Учасники заходу дійшли висновку, що на разі актуальним є прискорення будівництва вежі в селі Чонгар. За інформацією Херсонської ОДА, земельну ділянку для будівництва вже знайдено, і обласна адміністрація може ініціювати процес землевідводу.