На ТОВ «Гамма-консалтинг» накладено штраф через те, що компанія не мовить на супутнику

31.08.2016

За результатами позапланової перевірки ТОВ «Гамма-консалтинг» регуляторний орган на засіданні 31 серпня ухвалив рішення про накладення штрафу на цього ліцензіата через те, що він не веде супутникового мовлення.

Таке саме порушення було зафіксоване рішенням Національної ради від 14.04.2016, коли регулятор застосував до компанії санкцію «оголошення попередження». Повторні моніторинги, проведені у травні, засвідчили, що ліцензіат не усунув порушення законодавства, у зв’язку з чим було призначено позапланову перевірку. Її результати підтвердили, що ТОВ «Гамма-консалтинг» далі не мовить на супутнику, що є порушенням вимог частини сьомої статті 27, пункту а) частини першої статті 59 Закону України «Про телебачення і радіомовлення».

У зв’язку з цим Національна рада вирішила накласти на ТОВ «Гамма-консалтинг» штраф у розмірі 5% суми ліцензійного збору – 7250 грн. – за порушення зазначених норм закону. Також ліцензіата зобов’язано протягом одного місяця із дня ухвалення цього рішення привести свою діяльність у відповідність до вимог чинного законодавства. У разі невиконання ліцензіатом цього рішення Національна рада може призначити позапланову перевірку або застосувати до ного санкції, передбачені чинним законодавством України.