На території проведення АТО з’явиться новий місцевий телеканал «ДОНЕЧЧИНА·TV, ДTV»

21.12.2017

21 грудня Національна рада видала ліцензію на супутникове мовлення КП «Регіональна телерадіокомпанія «Регіон-Донбас», м. Краматорськ Донецької області (логотип «ДОНЕЧЧИНА·TV, ДTV»).

Член Національної ради Сергій  Костинський сказав, що запуск цього телеканалу є ініціативою голови Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павла Жебрівського. Телеканал покликаний  забезпечити жителів регіону інформацією місцевої тематики.

Територія розповсюдження програм – Україна та інші країни в межах зони впевненого прийому сигналу із супутника. Обсяг мовлення – 24 год. на добу. Левову частку передач становитимуть інформаційно-аналітичні та публіцистичні передачі, планується значний обсяг прямоефірних програм. Також буде і певний обсяг фільмопоказу.

За словами представника компанії Іллі Суздалєва, за рік телеканал планує вийти на 16 годин продукту власного виробництва, в заявних документах передбачено 10 годин. Телеканал фінансуватиметься з обласного бюджету. Люди, які працюватимуть на «ДОНЕЧЧИНІ·TV, ДTV», мають необхідну професійну підготовку, бо цей колектив з 2007 року працював як продакшн-студія, нині випускає газету. На разі  вже працюють 16 фахівців, а з нового року їх кількість буде значно збільшена.