На телерадіокомпанію «Епсілон ТВ» накладено штраф

07.07.2016

За результатами розгляду матеріалів позапланової перевірки телерадіокомпанії «Епсілон ТВ» із Харкова на неї накладено штраф. Рішення Національної ради ухвалене на засіданні 7 липня.

12 листопада 2015 року до цього провайдера регулятором було застосовано санкцію «оголошення попередження» через порушення частини сьомої статті 39 Закону України «Про телебачення і радіомовлення» (надання програмної послуги абоненту здійснюється на підставі угоди між абонентом і ліцензіатом, укладеної відповідно до чинного законодавства), оскільки угоди між абонентами та ліцензіатом не були укладені. Окремим пунктом цього рішення компанію було зобов’язано упродовж місяця привести свою діяльність у відповідність до вимог чинного законодавства.

З метою перевірки виконання ліцензіатом рішення регулятора 31 березня 2016 року йому було призначено позапланову перевірку, під час якої знову ж таки були зафіксовані попередні порушення. Тому відповідно до абзацу другого частини восьмої статті 72 Закону України «Про телебачення і радіомовлення» у зв’язку з неусуненням порушень після оголошення попередження до телерадіокомпанії «Епсілон ТВ» було застосовано штрафну санкцію. Її розмір – 10% суми нарахованого ліцензійного збору, що становить 58000 грн.

Штраф необхідно сплатити у 30-денний термін.