На судове засідання щодо «Вести.Радио» не з’явилися ні представники мовника, ні позивач

10.03.2017

9 березня 2017 року за участі представника Національної ради відбулося засідання, на якому мала по суті розглядатися справа за позовом громадянки Бондарєвої  до ТОВ «ТРК «Дивосвіт» (позивні «Вести.Радио»).

Нагадаємо, саме за заявою Бондарєвої Н.В. судом було вжито заходів забезпечення позову, якими намагалися перешкодити законному виконанню Національною радою своїх функцій щодо ухвалення рішень із питань ліцензування. За заявою Національної ради заходи забезпечення позову були скасовані судом.

Щодо засідання 9 березня 2017 року повідомляємо, що ані громадянка Бондарєва, ані представники ТОВ «ТРК «Дивосвіт» на це засідання не з’явилися, документи з поясненням причин своєї відсутності суду не надали.

Такі обставини можуть додатково свідчити про те, що Бондарєва Н.В. зовсім не зацікавлена у вирішенні своєї справи по суті, а єдиною метою початку судового процесу  було  паралізувати роботу державного органу, який здійснює регулювання  телерадіомовної галузі України.

3 березня  Національна рада відмовила ТОВ «ТРК «Дивосвіт» у продовженні терміну дії ліцензії на мовлення на частоті 104,6 МГц у м. Києві.