На Прикарпатті триває масштабне інформування мешканців про перехід на цифрове телевізійне мовлення

21.08.2018

Телевізійні ефіри, статті на обласних інтернет-порталах, виступи на радіо, використання соцмереж – це ресурси, які використовуються для інформування громадян про майбутні зміни в телевізійному просторі Івано-Франківщини.

Віднедавна інформацію про вимкнення аналогового телебачення та перехід на цифрове мовлення прикарпатці можуть також отримати, зателефонувавши на гарячу лінію голови Івано-франківської обласної державної адміністрації. Залучення представником Національної ради в області спеціалістів call-центру має на меті надати місцевим жителям вичерпну інформацію щодо переваг цифрового мовлення та шляхів безболісного переходу на нього після 1 вересня.

Перед початком роботи гарячої лінії представник Національної ради Ігор Маслов провів спеціальне навчання операторів call-центру та надав їм перелік основних типових запитань і відповідей щодо переходу на цифрове мовлення.

Телефон гарячої лінії голови Івано-франківської облдержадміністрації, яким можуть скористатися прикарпатці: 0-800-501-554.