На прохання семи компаній анульовано їхні ліцензії

28.01.2021

Національна рада на засіданні 28 січня розглянула заяви низки ліцензіатів про анулювання ліцензій і задовольнила їхні клопотання.

 Зокрема, регулятор ухвалив рішення анулювати ліцензію на ефірне регіональне телевізійне мовлення  КП ТРС «Досвітні вогні», м. П’ятихатки Дніпропетровської області (логотип «ДВ»), за якою компанія мовила на 23 ТВК у місті П’ятихатках та П’ятихатському районі з обсягом мовлення 3 години на добу. Ліцензіат у своїй заяві посилається на нерентабельність підприємства.

Редакція  Кіцманського районного радіомовлення, м. Кіцмань Чернівецької обл. (позивні: фрагмент з пісні про Кіцмань) просить анулювати ліцензію на проводове радіомовлення, територія поширення – місто Кіцмань та Кіцманський район Чернівецької області, обсяг мовлення – 2 години на тиждень, у зв’язку з ліквідацією підприємства. Ліцензію буде анульовано за умови сплати компанією штрафу через несвоєчасне подання інформації про структуру власності.

Вирішив згорнути свою діяльність й провайдер програмної послуги  ТОВ «Інтелесі», м. Первомайськ Миколаївської області через припинення надання послуг у багатоканальній телемережі в місті Первомайську Миколаївської області (технологія розповсюдження програм – IPTV).

ТОВ «Телерадіокомпанія «Елітон», смт Солоницівка Харківської обл., відмовилося від двох ліцензій у зв’язку з припиненням своєї діяльності. За ліцензіями провайдер надавав послуги аналогового мовлення у багатоканальній телемережі в смт Солоницівка Дергачівського району Харківської області, а також розповсюджував у цьому регіоні програми за технологією IPTV.

Припинило свою діяльність і ТОВ «Реноме Інет», м. Одеса (логотип «OLVIA SAT»), у зв’язку з відсутністю технічної можливості налагодження безперебійного супутникового мовлення. Товариство розповсюджувало свої передачі на всю територію України та інші країни в межах зони впевненого прийому сигналу із супутника.

Окрім того, Національна рада анулювала три ліцензії ТОВ «Датагруп Медіа», м. Київ. Підставою для анулювання ліцензій  стало припинення надання послуг провайдера програмної послуги абонентам.

У своїх заявах ПП «ТРК «Реал-АТВ», м. Болград Одеської області, акцентує на  нерентабельності товариства і просить анулювати ліцензію провайдера програмної послуги (технологія поширення програм – аналогова, територія розташування багатоканальної телемережі – м. Болград, с. Залізничне, с. Табаки Одеської області). З цієї причини компанія анульовує й ліцензію на ресурс багатоканальної телемережі, канали мовлення SK 5 і SK 4.