На півночі Сумщини з 25 грудня суттєво розширено зону впевненого прийому «Першого національного»

25.12.2015

Завдяки збільшенню в 5 разів потужності радіотелевізійного передавача НТКУ, встановленого на РТПС м. Шостки Сумської області, збільшилася зона впевненого прийому «Першого національного» і ТРК «Ера» на 38 телевізійному каналі.

Зусиллями Сумської філії Концерну РРТ за бюджетні та власні кошти придбане додаткове обладнання та виконані електромонтажні й пусконалагоджувальні роботизі збільшення потужності передавача каналу із 2 кВт до 10 кВт. При цьому використано телевізійний передавач, отриманий від Республіки Польщі. Це дало змогудо 60 кмрозширити зону впевненого прийому «Першого національного» і ТРК «ЕРА» на прикордонних територіях північних районів області (Середино-Будському, Ямпільському, Кролевецькому та Глухівському).

Збільшення потужності передавача і як наслідок краще покриття прикордонних територій Сумської області сигналом вітчизняного національного мовника забезпечить більше охоплення населення зазначених районів області програмами українського виробництва та значною мірою нейтралізує інформаційний вплив країни-агресора.

Нагадаємо, що розпорядженням Кабінету Міністрів України від 22.07.2015 № 778-р щодо фінансування заходів із відновлення мовлення українських телерадіоканалів на території Донецької, Луганської, Сумської областей були виділені кошти на закупівлю антенно-фідерних систем для встановлення додаткових і більш потужних передавачів у прикордонних районах.