На громадське обговорення винесено проєкт змін до Порядку видачі та анулювання дозволу на тимчасове мовлення

03.07.2020

3 липня регуляторний орган виніс на громадське обговорення проєкт змін до Порядку видачі та анулювання дозволу на тимчасове мовлення, умов дозволу та порядку здійснення нагляду за додержанням законодавства про телебачення і радіомовлення телерадіоорганізаціями, що здійснюють тимчасове мовлення на територіях із особливим режимом мовлення на підставі відповідного дозволу.

Підставою для внесення змін до регуляторного акта, розробленого Національною радою відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо тимчасових дозволів на мовлення в зоні проведення антитерористичної операції та прикордонних районах України», стала необхідність удосконалення процедурних питань видачі та анулювання дозволу на тимчасове мовлення, умов дозволу, що виникли у процесі практичної реалізації та застосування на практиці відповідних положень законодавства.

Проєкт регуляторного акта оприлюднено на сайті Національної ради у підрозділі «Проекти регуляторних актів» розділу «Регуляторна діяльність». Термін громадського обговорення – один місяць. Зауваження і пропозиції до проєкту можна надсилати на адресу Національної ради: вул. Прорізна, 2, м. Київ, 01601, а також електронною поштою: nrada@nrada.gov.ua.