На громадське обговорення винесено проєкт Змін до Інструкції про порядок здійснення моніторингу і проведення перевірок ліцензіатів

29.04.2021

Національна рада напрацювала проєкт Змін до Інструкції про порядок здійснення моніторингу телерадіопрограм, проведення перевірок телерадіоорганізацій та провайдерів програмної послуги, оформлення матеріалів про адміністративні правопорушення та винесла його на громадське обговорення. Пропозиції щодо змін цього регуляторного акта необхідно надсилати до Національної ради протягом місяця з дня його оприлюднення на офіційному вебсайті регулятора.  

 У проєкті Змін Національна рада, зокрема, пропонує доповнити Інструкцію пунктом, який передбачає можливість у разі потреби залучення фахівців інших державних органів до проведення перевірки ліцензіата. Під час розгляду цього питання на засіданні регуляторного органу керівниця юридичного управління Ганна Літвіщенко пояснила, що ця зміна вноситься у рамках вдосконалення  виконання Закону України «Про телебачення і радіомовлення». Запрошення інших спеціалістів під час проведення перевірки у деяких питаннях сприятиме захищенню інтересів та прав держави і ліцензіатів.

З повним текстом напрацьованих змін до регуляторного акта, який визначає порядок здійснення моніторингу і проведення перевірок телерадіоорганізацій та провайдерів програмної послуги, можна ознайомитись за посиланням.  

Зауваження і пропозиції до проєкту Змін до Інструкції можна надсилати до Національної ради на адресу: вул. Прорізна, 2, м. Київ, 01601, а також електронною поштою nrada@nrada.gov.ua