На громадське обговорення винесено проект змін до Інструкції про порядок здійснення перевірок

20.06.2013

НАЦІОНАЛЬНА РАДА НА ЗАСІДАННІ 19 ЧЕРВНЯ 2013 РОКУ ЗАТВЕРДИЛА ПРОЕКТ ЗМІН ДО ІНСТРУКЦІЇ ПРО ПОРЯДОК ЗДІЙСНЕННЯ ПЕРЕВІРОК ТЕЛЕРАДІООРГАНІЗАЦІЙ ТА ПРОВАЙДЕРІВ ПРОГРАМНОЇ ПОСЛУГИ. ЦЕЙ РЕГУЛЯТОРНИЙ АКТ ВИНЕСЕНО НА ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ.

Національна рада на засіданні 19 червня 2013 року затвердила проект змін до Інструкції про порядок здійснення перевірок телерадіоорганізацій та провайдерів програмної послуги. Цей регуляторний акт винесено на громадське обговорення.

Пропозиції від громадських організацій, суб’єктів господарювання в телерадіоінформаційній галузі та інших зацікавлених сторін прийматимуться упродовж місяця з дня оприлюднення оголошення.

Голова Національної ради Володимир Манжосов зазначив, що після надходження пропозицій проект змін до інструкції про здійснення перевірок буде винесено на затвердження регуляторного органу та у визначеному порядку передано на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

Нагадуємо, що Інструкція про порядок здійснення перевірок телерадіоорганізацій та провайдерів програмної послуги, затверджена рішенням Національної ради від 08.02.2012 № 115 та зареєстрована в Міністерстві юстиції України 24 лютого 2012 року за № 313/20626, набрала чинності з дня її опублікування в «Офіційному віснику України» 16 березня 2012 року, № 13.