На громадське обговорення винесено проект змін до Інструкції про порядок здійснення моніторингу і проведення перевірок

17.07.2020

17 липня Національна рада виносить на громадське обговорення проєкт Змін до Інструкції про порядок здійснення моніторингу телерадіопрограм, проведення перевірок телерадіоорганізацій та провайдерів програмної послуги, оформлення матеріалів про адміністративні правопорушення.

Аби ефективно та оперативно реагувати на виявлені загрози в інформаційному просторі і припиняти їх, виникла необхідність вдосконалити механізм здійснення наглядових повноважень, зокрема в частині проведення безвиїзних перевірок, своєчасного притягнення ліцензіатів до відповідальності  за порушення положень законодавства, яке регулює правовідносини у сфері телебачення і радіомовлення.

Проєкт змін до Інструкції оприлюднений у підрозділі «Проєкти регуляторних актів» розділу «Регуляторна діяльність» офіційного веб-сайту Національної ради http://nrada.gov.ua.

Пропозиції та зауваження до проєкту регуляторного акта можна надавати протягом місяця у письмовій та електронній формах за адресою: 01601, м. Київ, вул. Прорізна, 2, е-mail: nrada@nrada.gov.ua.