На громадське обговорення винесено проект Положення про офіційний моніторинг телерадіопрограм та зміни до Положення про скасування санкції попередження

07.06.2013

НАЦІОНАЛЬНА РАДА НА ЗАСІДАННІ 28 ТРАВНЯ 2013 РОКУ ЗАТВЕРДИЛА ПРОЕКТ ПОЛОЖЕННЯ ПРО ОФІЦІЙНИЙ МОНІТОРИНГ ТЕЛЕРАДІОПРОГРАМ.
НАГАДУЄМО, ЩО ПРОПОЗИЦІЇ ВІД ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ ТА ІНШИХ ЗАЦІКАВЛЕНИХ СТОРІН ПРИЙМАТИМУТЬСЯ УПРОДОВЖ МІСЯЦЯ З ДНЯ ОПРИЛЮДНЕННЯ ОГОЛОШЕННЯ.

Національна рада на засіданні 28 травня 2013 року затвердила проект Положення про офіційний моніторинг телерадіопрограм. Цей регуляторний акт винесено на громадське обговорення.

Ще раз нагадуємо, що пропозиції від громадських організацій та інших зацікавлених сторін прийматимуться упродовж місяця з дня оприлюднення оголошення.

Як зазначив голова Національної ради Володимир Манжосов, регуляторний орган здійснює постійний моніторинг телерадіопрограм, що передбачено чинним законодавством. «Однак, – зауважив він, – ні порядку, ні процедури його здійснення у законодавчих актах не виписано. Тому необхідно такий документ розробити, обговорити з громадськістю і, врахувавши пропозиції, зареєструвати в Міністерстві юстиції України».

Також регулятор затвердив проект змін до Положення про скасування санкції «оголошення попередження», застосованої Національною радою за порушення умов ліцензії та законодавства України телерадіоорганізаціями і провайдерами програмної послуги.

Розділ 1 цього регуляторного акта ухвалено доповнити пунктом такого змісту: «Санкція «оголошення попередження», застосована за порушення умов ліцензії, яка була анульована або втратила чинність, вважається автоматично скасованою і не враховується під час подальшої діяльності ліцензіата».

До цього проекту пропозиції та зауваження приймаються також упродовж місяця з дня оприлюднення оголошення.