На FM-частоті 102,3 МГц у Кривому Розі буде мовити «Радіо Кривбас» – регулятор визначив переможця конкурсу

24.01.2019

На засіданні 24 січня Національна рада підбила підсумки конкурсу на FM-частоту 102,3 МГц у м. Кривому Розі Дніпропетровської області. Шляхом відкритого голосування його переможцем було визначено – ТОВ «Радіо Кривбас», м. Кривий Ріг Дніпропетровської обл. Всього на участь у конкурсі заяви подало 5 телерадіоорганізацій.

«Мета «Радіо Кривбас» – це локальний контент для мешканців Кривого Рогу, розмовний жанр на  противагу домінуючому розважально-музичному контенту», – повідомив Григорій Блайда, головний редактор радіостанції.

У загальному обсязі власного мовлення «Радіо Кривбас» 37,5% – 9 годин – становитимуть власні інформаційні передачі, де акцент буде зроблено на міських подіях. За словами редактора новин Валерія Болдана, радіостанція подаватиме більше позитивних повідомлень. Заплановано випуск науково-просвітницьких і культурно-мистецьких передач – по 30 хвилин на добу. Також мовник має намір 2 години на добу ретранслювати передачі «Армії-FM».

Конкурс на цю частоту оголошено 31 жовтня 2018 року. FM-частота 102,3 МГц у м. Кривому Розі була вдруге виставлена на конкурс, оскільки під час підбиття підсумків попереднього конкурсного відбору 11 жовтня 2018 року її переможця не вдалося визначити. Тоді жоден із претендентів не набрав достатньої кількості голосів.