На Чернігівщині виявлено і припинено ретрансляцію російських телеканалів

13.02.2020

Представник Національної ради у Чернігівській області  відреагував на  інформацію  про поширення  російських програм у громадських закладах м. Носівки та с. Грем`яч Новгород-Сіверського району, таким чином  трансляцію шести російських телеканалів, що обмежені для розповсюдження на території України, припинено.

До представника Національної ради у Чернігівській області Ірини Сенченко на початку лютого надійшло звернення про трансляцію у громадських закладах масового відвідування людей (кафе «Волошка» і кафе «Носівська сім’я» міста Носівки  та кафе «Транзит», яке розташоване в с. Грем`яч Новгород-Сіверського району) обмежених для ретрансляції в Україні російських телеканалів, зокрема,  «ТНТ», «Россия 24», «Russia Today TV (RTTV)», «РТР-ПЛАНЕТА», «НТВ-МИР», «STV». Після роз’яснювальної розмови з керівниками закладів показ телеканалів було припинено.

Варто нагадати, що відповідна робота проводиться представниками Національної ради в усіх областях, за надходження  звернень факти перевіряються і неналежна трансляція припиняється.