На Черкащині прийнято програму, що сприятиме розвитку телерадіомовлення в області

28.02.2012

На сесії Черкаської обласної ради, яка відбулася 17 лютого 2012 року, прийнято «Програму розвитку інформаційного простору Черкаської області на 2012–2016 роки».

Нею передбачено покращення матеріально-технічної бази редакцій газет, радіо і телебачення, забезпечення доступу до мережі інтернет у сільській місцевості, розширення мережі FM-радіо та збереження проводового.

Основою затвердженої програми стала розроблена ОДТРК ще влітку 2011 року програма розвитку обласного державного телерадіомовлення на 2011–2013 рр. Нею, зокрема, передбачено суттєве технічне переоснащення телерадіокомпанії, оптимізація її структури та зміна програмної політики.

З січня 2012 року найбільша регіональна радіомережа «Рось-ФМ» розпочала мовлення на частоті 91,4, а 16 лютого запрацював передавач у смт Буках Маньківського району, завдяки чому сигнал ФМ-мережі відтепер поширюється на географічно віддалені від обласного центру райони.

Програмою, зокрема, передбачено і розширення телемережі, а саме: будівництво телевежі в смт Драбові, на що необхідно понад 2 млн. грн. Запуск цього об’єкта навіть після остаточного переходу з аналогового на цифрове мовлення дасть можливість жителям цього району дізнаватися про життя області завдяки Черкаській ОДТРК, а не сусідній Полтавській, як це відбувається нині.

Генеральний директор Черкаської ОДТРК, депутат обласної ради Юрій Уздемір наголосив, що реалізація відповідної програми максимально сприятиме забезпеченню усіх верств населення краю доступу до суспільно важливої інформації та слугуватиме надійним засобом оповіщення в разі надзвичайних ситуацій.