Миколаївська телерадіокомпанія «Радіопрім» об’єднала дві ліцензії й мовитиме із позивними «Русское радио»

13.06.2013

Рішенням Національної ради від 12 червня було об’єднано дві ліцензії на мовлення товариства з обмеженою відповідальністю ТРК «Радіопрім», м. Миколаїв, – ефірне місцеве радіомовлення з використанням частоти 101.6 МГц у м. Миколаєві, обсяг мовлення – 20 годин на добу, позивні: «Радіопрім», «Русское Радио» та ефірне місцеве радіомовлення з використанням частоти 101.6 МГц у м. Миколаєві, обсяг мовлення – 4 години на добу у відрізках часу, позивні: «Русское Радио». Перша зі згаданих ліцензій передбачала ретрансляцію програм ТОВ «ТРО «Русское радио»-Україна», м. Київ, в обсязі 16 годин на добу.

У зв’язку з об’єднанням двох ліцензій були внесені зміни щодо власників, фактичної адреси телерадіокомпанії, програмної концепції мовлення, позивного, території розповсюдження програм.

Єдина ліцензія на мовлення телерадіокомпанії «Радіопрім» на частоті 101.6 МГц у м. Миколаєві передбачає 15 годин програм власного виробництва без ретрансляції. Розважально-інформаційний формат мовлення не змінився, таких передач в ефірі планується 19 годин, по 30 хвилин – культурно-мистецьких і науково-просвітницьких, 1 година – інформаційно-аналітичних і публіцистичних передач.

Власниками компанії є Анатолій Бєлов, Олег Гайша, Володимир Прощенко.

Єдиним позивним стає «Русское радио», а також збільшується територія розповсюдження програм – на прилеглі райони міста Миколаєва – Жовтневий, Миколаївський, Новоодеський, Очаківський.