«Ми лише тоді чогось варті, коли ми разом!»

19.09.2011

Це гасло дитячої студії ОДТРК «Лтава» знають уже не лише на Полтавщині, а й далеко за межами області. Адже її вихованці вибороли чимало нагород на всеукраїнських та міжнародних телеконкурсах. Нині дитяча студія “Разом» святкує своє 15-річчя.

З цієї нагоди «Лтава» зустрічала гостей з усіх державних телерадіокомпаній на чолі із головою Державного комітету з питань телебачення та радіомовлення України Юрієм Плаксюком та керівників області.

Творчий звіт студійців відбувся в оновленій телестудії «Лтави». „Шкідні новини”, „Діти”, „Малюємо разом”, „Капітоня і компанія”, „Життя дивовижних ляльок”, „Солодких снів від Карлсона”, „Маріманія”, „Ти молодий”, „Квадрат успіху” – це далеко не всі передачі, які готують вихованці студії «Разом» і взагалі вся редакція дитячо-молодіжних програм ОДТРК «Лтава».

За 15 років кореспондентами та ведучими цих передач і рубрик були понад 100 хлопчиків і дівчаток. Тепер багато хто з них працює на обласному та центральних телеканалах, проте знайшли час завітати на ювілей студії. Бо РАЗОМ – вони велика родина назавжди. «Тут немає окремих зірок, –говорить генеральний директор телерадіокомпанії „Лтава” Микола Ляпаненко, – це одне велике сузір’я. У студії навчаються дружити та допомагати одне одному».

Зазвичай студійці свої передачі записують відразу – із першого чи другого дубля. Не відступили від свого правила й сьогодні, на сцені – жодної помилки. Усе на чистовик.