Мовлення радіостанцій «POWER FM», «О’КЕЙ» і «РАДІО УНА» зміниться на час карантину

29.10.2020

На засіданні 29 жовтня Національна рада дозволила трьом ліцензіатам – ПП «Компанія «НОВА ХВИЛЯ», м. Київ (позивні «POWER FM»), ТОВ «Телерадіокомпанія «ВСІМ РАДІО», м. Хмельницький (позивні «О’КЕЙ») і ТОВ «УНА-1», м. Рівне (позивні «РАДІО УНА. Перша українська націоналістична хвиля») – тимчасово відступити від умов ліцензії у зв’язку із запровадженням карантинних заходів в Україні, пов’язаних із поширенням коронавірусної хвороби COVID-19.  Запропоновані компаніями зміни у мовлення було вивчено управлінням радіочастотного ресурсу та технічного контролю і визнано допустимими.

Відповідно до ухваленого рішення радіостанція «POWER FM» на частоті 104,0 МГц у м. Києві зменшить потужність передавача до 2,0 кВт. Ці зміни ліцензіат обґрунтував необхідністю у скороченні витрат, пов’язаних з експлуатацією радіопередавального обладнання, а також, щоб забезпечити компанії можливість виконувати її майнові зобов’язання.

Ліцензіатам, що мовлять під позивними «О’КЕЙ» та «РАДІО УНА. Перша українська націоналістична хвиля», на час карантину затверджено зміни до програмної концепції, передбаченої додатком 4 до ліцензії на мовлення. Зокрема, обом мовникам дозволено відступити від затвердженого розподілу програмного наповнення. Радіостанція «О’КЕЙ», крім цього, також тимчасово зменшить мінімальний обсяг мовлення на добу.

Після закінчення карантинних обмежувальних заходів мовники зобов’язані відновити виконання ліцензії у повному обсязі.