Місцеві телекомпанії Сумщини розширюють мовлення в кабельних мережах

23.09.2013

Частина місцевих компаній, які сьогодні не спроможні фінансово й технічно працювати в цифровому режимі мовлення в умовах переходу на новий технологічний рівень діяльності при переформатуванні ринку, знаходять оптимальні шляхи для ведення власного телевізійного мовлення в кабельних мережах.

Так, Телерадіокомпанія «Пульсар-РТБ» із міста Охтирки Сумської області успішно поширює свої програми в кабельних мережах Охтирки, Лебедина, Тростянця, Ромен.

Інформаційно-розважальний формат мовлення телеканалу за тематикою максимально наближений до глядача. Одним із головних завдань, яке ставить перед собою «Пульсар», – забезпечення глядачів оперативною, неупередженою, цікавою й різноманітною інформацією, що охоплює всі сфери життя рідного краю – політику, економіку, культуру, соціально-побутову сферу.

Для того, щоб бути максимально цікавим, ефір телеканалу наповнюється також сюжетами, які стосуються мешканців кожного з районів, де компанія здійснює мовлення. З цією метою тут створено кореспондентські пункти.

Як вважають фахівці, розширення географії мовлення телеканалу «Пульсар» є свіжим вітром в інформаційному просторі області. Він певним чином додає більш динамічний темп подієвій картині регіону в місцевому телеефірі.

Зазначимо, що Телерадіокомпанія «Пульсар-РТБ» – це п’ята проліцензована телерадіоорганізація в Сумській області, що здійснює власне мовлення в багатоканальних мережах регіону.