Медики пропонують безкоштовне обстеження на меланому

16.05.2013

Вчора, 15 травня, в Інформаційній агенції УНІАН відбулася прес-конференція, присвячена всеукраїнському Дню меланоми в Україні, що проходитиме 17 травня цього року в рамках пан’європейського проекту «Євромеланома». Участь у цій прес-конференції взяла заступник голови Національної ради Лариса Мудрак, яка наголосила, що подібні соціальні ініціативи заслуговують на особливу увагу і підтримку засобів масової інформації. Регуляторний органу сфері телерадіомовлення підтримує подібні заходи,спрямованінапропагування здорового способу життятана захистздоров’я нації.

День меланоми в Україні організовано спеціально для тих пацієнтів, які через скрутний економічний стан не в змозі заплатити за обстеження у приватних клініках. Цього дня як у державних, так і в приватних медичних закладах безкоштовно оглядатимуть пацієнтів, у яких є підозра на рак шкіри й меланому.

Цьогоріч понад сотню лікарів-дерматологів у 30 містах України безкоштовно проводитимуть огляди.

В Інституті дерматології і косметології, головний лікар якого є координатором проекту в нашій країні, безкоштовні огляди в День меланоми відбуватимуться уже вп’яте. 17 травня в Інститут на огляд за методикою дистанційного скринінгу можна прийти з 9.00 до 18.00.

Докладніше про захід можна прочитати на сайті Інституту дерматокосметології доктора Богомолець: (www.bogomoletsclinic.com.ua).