Медіаспоживання в Україні: ставлення та довіра

19.10.2023

19 жовтня члени Національної ради і працівники апарату зустрілися з директоркою міжнародної організації «Internews в Україні» Джилліан Маккормак та її заступницею Оксаною Майдан. Вони презентували результати дослідження медіаспоживання в Україні, виконаного компанією InMind на замовлення «Internews в Україні».

Під час зустрічі Джилліан Маккормак разом з колегою презентували результати дослідження «Презентація опитування USAID-Internews щодо споживання медіа» та розповіли про те, що дослідження проводилося в кілька етапів.

Основною метою проведення цього дослідження було дізнатися, де саме українці шукають новини, які медіа є найбільш затребуваними, а також які соціальні мережі використовують найбільше для оперативного отримання інформації.

Серед опитуваних були внутрішньопереміщені особи, переміщені особи за кордоном, військовослужбовці та особи, які живуть на окупованих територіях.

Сторони домовилися про подальшу проєктну співпрацю.

Докладніше з результатами дослідження «Презентація опитування USAID-Internews щодо споживання медіа» можна буде ознайомитися під час презентації в Укрінформі, яка запланована на 1 листопада.