Медіарегулятор уперше затвердив стратегію своєї діяльності

24.11.2023

Визначені основні напрями діяльності Національної ради на 2024 – 2026 роки. Документ на виконання вимог Закону України «Про медіа» було розроблено вперше, до його створення були залучені низка державних органів, медійна індустрія та громадськість.

Стратегія діяльності Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення на 2024 ‒ 2026 роки була затверджена рішенням медіарегулятора на засіданні 23 листопада.

Стратегія визначає візію, місію та цінності медіарегулятора, описує поточний стан регулювання у сфері медіа, окреслює основні виклики для медіа, формує стратегічні цілі на наступні 3 роки.

Цілі згруповані по п’яти напрямах: Національна рада і держава, Національна рада і суспільство, Національна рада і медіа, Національна рада і світ, розширення функціональної спроможності регулятора. В окремому розділі визначено, як відбуватимуться реалізація, оцінка та перегляд стратегії.

Надалі Національна рада у Плані реалізації Стратегії визначить заходи, які будуть вести її до втілення намічених цілей. За законом, план має бути ухвалений до 31 січня 2024 року.

Ознайомитися зі Стратегією діяльності Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення на 2024 ‒ 2026 роки можна за посиланням.