Медіагрупа «StarLightMedia» першою підписала «Принципи розширення прав та можливостей жінок» і закликала медіа долучатися до міжнародного документа, що відстоює гендерну рівність у бізнес-середовищі

28.10.2021

Міжнародний документ «Women Empowerment Principles» (WEPs – «Принципи розширення прав та можливостей жінок») був спільно розроблений структурою «ООН Жінки» і Глобальним договором ООН у 2010 році. Він визначає 7 принципів, які спрямовані на підтримку досягнення рівності між жінками і чоловіками. Українські медіа також мають можливість приєднатися до підписання цього документа і почати впроваджувати сім кроків, які бізнес та інші сектори можуть зробити для просування та розширення можливостей жінок.

Сьогодні по всьому світу, у 140 країнах, до Принципів приєдналися близько 5 тисяч компаній.  В Україні їх наразі 12.

Першою українською медіакомпанією, яка взялася впроваджувати цей документ, стала група «StarLightMedia». Підписантами WEP’s вони стали у жовтні 2019 року. 26 жовтня цього року в рамках «MediaForShe Congress» документ був підписаний і «1+1 Media» та «Film.ua». Свій намір приєднатися до Принципів під час цього заходу також озвучило «Hromadske».

Підтримати цю ініціативу, долучитися до підписання документа і далі впроваджувати у своїй діяльності «Women Empowerment Principles» можуть і інші медіаорганізації.

Фото UN Women