Медіа-холдинг «АТR» має намір звертатися до міжнародного суду стосовно відшкодування збитків, яких зазнав внаслідок окупації Криму

27.03.2018

Медіа-холдинг «АТR» має намір звертатися до міжнародного суду стосовно відшкодування збитків, яких зазнав внаслідок окупації Криму

Медіа-холдинг «АТR» очікує, що тільки-но спільний звіт Національної ради та Міністерства інформаційної політики буде фіналізовано, він звернеться до міжнародного суду із позовом до Російської Федерації щодо відшкодування збитків за відібране майно і недоотриману вигоду від реклами. Про це під час круглого столу «Порушення і втрати у сфері телерадіомовлення в Автономній Республіці Крим та м. Севастополі після окупації: шляхи захисту національних інтересів і прав громадян» заявив заступник генерального директора телеканалу «АТR» Айдер Муждабаєв.

За його підрахунками, внаслідок анексії Криму холдинг втратив чималі кошти. Було арештовано і фактично відібрано майно телекомпанії загальною вартістю 4,5 млн дол. США. Крім того, недоотримано гроші від рекламних надходжень. «Це колосальні гроші для нашої телекомпанії», – сказав він.

На базі звіту медіа-холдинг за допомогою держави має намір звернутися до міжнародних судів за відстоюванням своїх прав. На думку Айдера Муждабаєва, так зможуть зробити й інші телерадіокомпанії, які втратили своє майно внаслідок окупації Криму.

«Може бути не відразу, а з часом ми зможемо щось відсудити від російського окупанта на  міжнародному рівні. І це була б така перемога нас усіх», – висловився він.