Малозабезпечені жителі Охтирки отримають безкоштовні радіоприймачі

01.04.2019

Під час конкурсу, який проводила Національна рада в рамках проекту «Радіо громад», міський голова Охтирки Ігор Алексєєв зобов’язався у разі перемоги комунального мовника забезпечити малозахищеним громадянам доступ до радіомережі й дотримав свого слова.

КП «Телерадіокомпанія «Охтирка» (позивний «Говорить Охтирське міське радіо») розпочала 24-годинне  мовлення на частоті 103,7 МГц на початку березня. А вже 28 березня депутати Охтирської міської ради ухвалили рішення про затвердження «Міської програми забезпечення окремих категорій громадян радіоприймачами на 2019 рік».

Програмою передбачено, що за рахунок коштів міського бюджету будуть придбані радіоприймачі для малозабезпечених категорій громадян. Всього на реалізацію програми передбачено 150 тис. грн. Насамперед право на забезпечення радіоприймачами будуть мати 300 одиноких громадян-пенсіонерів, які перебувають на обслуговуванні в КУ «Охтирський міський територіальний центр соціального обслуговування населення» (КУ «ОМТЦСОН»).

Виконання цієї програми дасть змогу покращити життя одиноких громадян, які опинилися у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги, та забезпечити їхні права на отримання інформації.