Любов Найдьонову – медіаексперта і психолога, нагороджено Державною премією в галузі науки і техніки

14.01.2020

Згідно з Указом Президента України № 4/2020 Любові Найдьоновій – докторові психологічних наук, заступникові директора Інституту соціальної та політичної психології Національної академії педагогічних наук України,  та її колегам Миколі Слюсаревському, Павлу Горностаю, Віталію Татенку, Тетяні Титаренко, Ользі Кочубейник, Борису Лазоренку  присуджено Державну премію України в галузі науки і техніки 2019 року за роботу «Життєвий світ і психологічна безпека людини в умовах суспільних змін».

Національна рада щиро вітає Любов Найдьонову, яка упродовж багатьох років співпрацює з регулятором у питаннях захисту дітей від шкідливого впливу медіа і є членом Громадської ради при регуляторному органі, та її колег із  Інституту соціальної та політичної психології НАПНУ з державною відзнакою.

Досвід і професійна практика Любові Найдьонової служать на благо суспільного розвитку, на утвердження в медійному просторі країни демократичних принципів і стандартів журналістики.  Регулятор неодноразово звертався в її особі до Інституту в разі потреби отримати експертний висновок щодо складних  ситуацій, які траплялися в ефірі українських мовників і потребували оцінки психолога і науковця.

Знання Любові Найдьонової у галузі психології і прав дітей щоразу забезпечували отримання якісного фахового висновку. Національна рада вдячна за таку допомогу і сподівається на подальшу співпрацю.