«Львів-ТБ» відмовлено у видачі супутникової ліцензії

24.02.2012

Національна рада на засіданні 22 лютого 2012 року не задовольнила заяву Комунального підприємства «Телекомпанія «Львів-ТБ» про видачу ліцензії на супутникове мовлення. Причина відмови – компанія не надала регулятору документів, що засвідчували б укладення договору із супутниковим ретранслятором.

Під час засідання представники каналу «Львів-ТБ» повідомили Національну раду про причини, через які угода з оператором супутникового зв’язку не підписана, цим самим підтвердивши, що в компанії відсутня технічна можливість здійснювати мовлення із заявленими характеристиками.

Оскільки терміни на розгляд заяви закінчуються, регулятор змушений був відмовити у видачі ліцензії на підставі п. г) ч. 2 статті 30 Закону України «Про телебачення і радіомовлення», згідно з яким заявнику можна відмовити, якщо у нього відсутні економічні, фінансові та технічні можливості здійснювати мовлення із заявленими характеристиками.

Нагадаємо, що Комунальне підприємство «Телекомпанія «Львів-ТБ» володіло двома ліцензіями. Одна – на 11 телеканалів у Львівській області з обсягом 24 години на добу. Цю ліцензію рішенням Національної ради № 639 від 30 березня 2011 року компанії анульовано у відповідь на її ж клопотання. Інша – на мовлення на 12 ТВК у Львові з обсягом 4 години на добу. Рішенням Національної ради № 1091 від 1 червня 2011 року компанії відмовлено у її продовженні.

Нині продюсером компанії є Людмила Обертинська, яка упродовж кількох років обіймала посаду генерального директора ТРК «Ера».

_____________________________________________________________________________
Стежте за нашими новинами на facebook.com/NacRada та twitter.com/NacRada